1

אנו רשמנו "משתמשים אמיתיים שמחוברים" בעקבות תופעה שנהוגה בעולם הפורומים המתחילים; לכן החלטנו להרים דף ייצוגי במיוחד בכדי להסביר את הנושא.

כידוע, או לא, שיטת ה-"משתמשים מחוברים" בנויה על פונקציה ב- "PHP" שבודקת מי עשה פעולות ב-איקס דקות האחרונות וכך מראה רשימה של מי שמחובר לפורום .

אם ביצעת פעולה (צפיה באשכול, ביקור בכל לינק בפורום) השעון מתחיל לספור (X) דקות מה"קליק" האחרון שלך בפורום. לאחר (X) זמן, אם לא ריעננת את הדף או לחצת על לינק נוסף, שם המשתמש שלך יוסר מהרשימה של משתמשים מחוברים.

אז מה הקטע? ניתן לשנות את איקס.

איקס מגיע בד"כ מ-"nitelluBv" או מכל יצרנית מערכות פורומים אחרות בהגדרת ברירת מחדל של חמש עשרה דקות מהפעולה האחרונה, כלומר אם משתמש לא היה פעיל חמש עשרה דקות אזי הוא לא ייראה ברשימה.

בעקבות כך, מספר פורומים מתחילים רוצים להעלות את המוניטין שלהם ולמשוך משתמשים ע"י כך שיוצגו באתרם הרבה משתמשים מחוברים, לכן הם משנים את איקס כך שיופיעו כל המשתמשים שעשו פעולות אחרונות לפני ימים ואף שבועות.

 

כתוצאה מכך, אנו נציג מספר דרכים על-מנת לגלות את אותם הפורומים ש-"משקרים":

  1. במידה ונתקלתם בפורום בו כמות המשתמשים המחוברים היא עצומה ומספר ההודעות של הפורומים הוא מאוד לא פרופורציוני (מאוד קטן), אז ככל הנראה שמדובר בפורום "משקר".
  2. השיטה היותר בטוחה בכדי לגלות אם הפורום הוא "משקר" או לא, היא לחיצה על אחד המשתמשים המחוברים (עדיפות למשתמשים שבקבוצה רגילה ולא מנהלים או משהו בסגנון), לאחר מכן, לאתר "פעילות אחרונה", לאחר שאיתרתם זאת בדקו אם הפעילות האחרונה תואמת לזמן ולתאריך הנוכחיים, במידה וכן, גשו למשתמש שני או שלישי וכך תגלו את הפורום ה-"משקר".

 

בכדי להסיר כל ספק, אנו רוצים להבהיר ולהדגיש, שפורום הוסטס אינו פורום "משקר", ובמידה ותרצו לבדוק תוכלו לעשות זאת ע"י לחיצה על כל משתמש מרשימת המחוברים שלנו ולוודאות שהתאריך והזמן של הפעילות האחרונה, אכן תואמים לתאריך והזמן הנוכחיים.

 

 

בברכה, הנהלת הוסטס.